Címkék

, , , , ,

A rotterdami tornán igen jó kis elődöntők jöttek végül össze: Robinnak sikerült egymás után három meccset is nyernie, a formája meccsről meccsre javult, bár a Bentó elleni mérkőzés kissé fura volt (nem is igazán értettem, hogy Bentó egyáltalán miért állt ki: 48 perc alatt, 6-0, 6-1…), de a lényeg, hogy elődöntős.

Az elődöntőben pedig “Playstation” Koljával játszik majd, aki gyönyörűen teniszezett Bagda ellen, Melzer ellen ugyan nem sziporkázott annyira, de az a meccs is sima ügy volt.

Kolját tartom most esélyesebbnek, bár meg szoktak egymással szenvedni.

A másik elődöntőben Djokó és Juzsnyíj csapnak össze, Djokó eddig öszesen másfél meccset játszott, egyszer visszaléptek ellene meccs közben, Mayer pedig sérülés miatt eleve ki sem állt a negyeddöntőre, így csak a Csí elleni győzelme volt teljes meccs. Misa viszont dolgozott rendesen, tegnap például Monfilst búcsúztatta három szettben.

A meccseket a sport2 is közvetíti, délután két órától Robin/Kolja, míg este nyolctól Djokó/Misa, bár ezt igen nagy valószínűséggel nem végig, mert kilenctől foci.