Címkék

, , ,

A körmérkőzések utolsó meccse kezdődik hamarosan, amiben Kolja próbálja meg kivívni a továbbjutást.

Robin ugye már mindenképpen az elődöntőben van, számára maximum a csoportelsőség lehet kérdéses: ha Kolja két szettben nyer, elkezdjük a gémeket számolgatni 😉

Kolja és Söd egyébként már négyszer játszottak egymással ebben az évben: egyszer salakon, háromszor keménypályán. A salakos meccs kivételével a többi mind szoros, három szettes meccsek voltak, amelyek közül kettőt Robin, egyet Kolja nyert.

Szóval a mai meccs előtt sem lehet egyértelmű esélyest mondani, kérdés persze, hogy Robin mennyire szívja fel magát erre a számára valójában már tét nélküli meccsre, míg Koljának mindenképpen győznie kell, ha tovább akar jutni.

Ugyanakkor Kolja légzésproblémái köszönik szépen, továbbra is megvannak, valamint a Rafa elleni meccsen egy ágyéksérülést is sikerült összeszednie, és azt nyilatkozta, hogy ha harmadik szettre ment volna meccs, vissza kellett volna lépnie.

———————————————————————————————–

Első szett:

Egyelőre alvási problémákkal küszködőknek írták fel a meccset:  3-3, break még nem volt. Robin jól szervált, de egyébként nem túl acélos, Kolja kicentizte már néhányszor a sarkakat.

Robin negyedik szervagémében Koljának breaklabdája volt, egy ásszal hárítva, majd ászértékű, aztán Kolja hiba: 4-3 Robinnak.

Nem úgy nézem, hogy Söd mindent meg fog tenni azért, hogy Nole továbbjuthasson, sajnos azonban Kolja se brillírozik. És két bréklabda Södnek. Hárítva: 4-4.

5-4, Söd a törülköző alatt relaxál. Cuki.

6-5, most már mindenki relaxál, különösen Söd és Kolja, csak sajnos a pályán. Meccs közben 😉 Bízom benne, hogy Robin a TB-t is ilyen energiatakarékosan akarja játszani 😉

6-6. Kolja nadrágja tényleg nagyon rövid. El tudnám képzelni más játékosokon is…

A TB-ben sem változott a helyzet: 3-3.

Söd tényleg mindent megtesz, ami még nem annyira feltűnő, hogy elveszítse ezt a szettet, de Kolja úgy lépked, mint akinek fáj az a bizonyos testrésze… mókás 🙂

Éééés emberek, hatalmas meglepetésre Kolja nyeri a TB-t.

Az első szettről összefoglalóan annyit mondhatnék el, hogy a mai napon négy olyan játékost láthattunk, akik ha megtehetnék, nagyon szívesen távoznának haza. Ez ugyan hármójuktól némiképp meglepő, de valószínűleg csak annyi történt, hogy látták a tegnap esti meccset 😉

——————————————————————————————————-

Na nézzük, hogy oldják meg a srácok, hogy a lehető legkevesebb energiát veszítsék el a holnapi elődöntő előtt: második szett következik.

Ha jól számolom, akkor 6-3-mal Robin csoportelső. Nem számoltam jól, ha Kolja kettőben nyer, akkor ő a csoportelső. Ez nem jó hír,  mi lesz így a Fed/Söd döntőmmel? 😉

Meg jobb szerettem volna Fednek egy nem nagy szervást. Azt tűnt fel ugyanis, hogy azok a játékosok, akik nem annyira a szerva erejéből, mint inkább az elhelyezéséből élnek, nagyon rossz arányban szerválnak ezen a borításon. Magyarán csak Delpike és Robin szervái élnek mint majom a vízben.

De végülis egy Söd/Delpi döntőnek is örülnék…

Elment a stream, a digi se jó, hát ennyit erről. Az SB is befagyott, mi van, már megint kidőlt az antenna?

SB visszajött, és fennforgás van: breaklabda Koljának. Asszem Söd úgy döntött, hogy az ismert rossz mégiscsak jobb, mint az ismeretlen. Különösen, ha 200 km-eres tenyeresei vannak.

Breaklabda hárítva: 3-3. Be kell vallanom nem találok nagy különbséget az SB nézése és aközött, amikor még a meccset néztem 😉

Visszajött a stream, pont egy Söd DF-re. Majd két ponttal később megcsúszott és maga alá fordult a bokája. Awesome. Szerencsére, nincs nagy baj, felállt, mozog, szalad. És mintha beindult volna a játéka is. 4-4

Naaa, 0-40 Robinnak. És megvan: 4-5. Djokó rémülten ébredt fel álmából.

Az utóbbi két gémben Robin jól játszott, és a breaklabda utáni nézése arra enged következtetni, hogy kezdi érdekelni a dolog. Azt hiszem Robin szülők sighting is volt  a szünetben.

6-4 Södnek, barátnő is itt van, Robin hálójátéka borzalmas.

Rockin’ Robin ezzel csoportelső, Djokó még aggódhat egy szettet.

————————————————————————————————

Harmadik szett, mindenki hozza a saját adogatását az elején: 2-2

Upsz, elbóbiskoltam egy pillanatra, és 4-2 Koljának.

5-2

Beszámolók szerint három tenyeres rontás révén született a Kolja break. No comment.

5-3 Koljának ki kell szerválnia.

OMG. Kolja 40-15-nél ütött egy kettőst, majd Söd volt annyira kedves, hogy centire küldte a vonalra, de basszus, benn volt, és ráadásul olyan helyzetbe jött vissza a labda, hogy ajtó-ablak lecsapás volt. Kiütötte. Kolja küldjél a pénzből Södnek.

Szóval Robin játszott két gémet, hogy meglegyen a csoportelsőség, a meccs többi részében hagyta Kolját kibontakozni, és nem dolgozott, ha nem volt muszáj. Az utolsó gém alapján pedig arra következtettem, hogy nem egy Djokó fan. Vagy éppenhogy az 😉