Címkék

, , ,

Ma is igazi csemegék várnak ránk: előbb negyed négytől Rafa és Robin esnek egymásnak ebben az évben harmadszorra (a meccs pikánsságát gondolom nem kell részletezni), az esti meccsen pedig Djokó és Kolja küzdenek majd meg.

Sajna a Rafa/Robin meccset nem fogom látni (munka, ugye), de azért majd megpróbálom beírni az állást menet közben, és ha van, aki nézi, attól meccsközvetítést a kommentekben nagyon szívesen elfogadnék 😀

Utána Rafa tette ugyanezt: 3-3.

Innentől mindenki szépen hozta az adogatását, egészen 5-4-ig, amikor is Söd brékelt a szettért: 6-4. (Rafa állítólag nem kérte ki a Sólyomszemet egy olyan első szervánál, ami bent volt, de kintre mondták, és amivel hozta volna a gémet….)

Kommentek alapján Söd nem játszik RG szinten, de nem is rossz, Rafa viszont az elmúlt hónapokhoz képest jóval aggresszívabb. Eddig szoros meccs.

Jósolok: három szett lesz ez, Rafa győzelemmel. De azért kom igen Robin!  😀

Második szett:

Változatosság kedvéért, most Rafa brékelt 2-1-nél, de rögtön vissza is adta, 3-2.

Innentől kezdve hozta mindenki az adogatását, bár Robinnak akadtak gondjai 5-4-nél (12 perc alatt sikerült a gémet befejezni), aztán viszont brékelt a szettért, a második meccslabdát értékesítette: 6-4.

Szóval Rafa vs Robin: 4-6, 4-6.